Zdá se, že se Sharp chystá brzy představit „skutečný“ Full Screen telefon. Jen před pár týdny Sharp oznámil, že plánuje v roce 2018 představit na MWC v Barceloně různá nová zařízení. Nyní se objevil obrázek, který příchod tohoto „skutečného“ Full Screen telefonu naznačuje.

Obrázek byl zveřejněn oficiální stránce Sharpu na Weibo, čínské sociální síti. Ve stejném postu také označili Jingdong Mall, což je eshop se sídlem v Pekingu, a to pravděpodobně znamená, že ten budeme mít časově omezenou exkluzivitu na prodej tohoto modelu.

Full Screen telefon

24. května generální ředitel společnosti Sharp Mobile Luo Zhongsheng řekl řekl, že do konce tohoto roku zřejmě všichni vyměníme telefon, čímž chtěl naznačit, že novinka od Sharpu bude opravdu velká věc. A všichni ji budou pravděpodobně chtít.

Ze všech dostupných informací to také vypadá, že tento Sharp telefon by měl být vybaven pokročilou čtečkou otisků prstů vestavěnou do displeje, což se Apple nepodařilo dostat na iPhone X. Ukazuje na to absence fyzické čtečky jak na přední, tak na zadní části telefonu.

A co si myslíte vy? Vypálí zase Sharp jednou všem rybník? Líbil by se vám takový telefon? Dejte nám vědět v komentářích níže.