Oukitel K10000 Pro je jakýmsi pokusem této čínské značky vyrobit reprezentativní business telefon a přitom zachovat všechny výhody a legendární výdrž svých modelů řady K. Alespoň po designové stránce se jim opravdu podařilo vyprodukovat velmi unikátně vyhlížející telefon a ten si teď můžete pořídit za zajímavou cenu v bleskovém prodeji z EU skladu.

Designově se Oukitel K10000 Pro pokouší skloubit kovový rám telefonu s australskou teletinou potaženými zády a výsledek je vskutku neotřelý. Po stránce vybavenosti se také jedná o solidní kousek s 5,5-palcovým displejem s FullHD rozlišením, procesorem MT6750T, 3 GB RAM, 32 GB vnitřního úložiště, 13 Mpix + 5 Mpix fotoaparáty, čtečkou otisků prstů, obří 10000 mAh baterií se 12V/2A rychlonabíjením a funkcí powerbanky nebo Androidem 7.0 Nougat.

V limitované nabídce můžeme tento telefon s monstrózní baterií v evropském skladu e-shopu Tomtop za 149.51 euro a samozřejmě to znamená, že cena je konečná bez nutnosti doplatků na daních a celních poplatcích. A to vždycky potěší.