Nejnovější kousek do již tak obsáhlého portfolia čínských Chuwi byl poprvé předveden na veletrhu IFA 2017 a tento model Chuwi LapBook Air se dočkal zasloužené pozornosti. A protože není čas ztrácet čas, tak se poslední generace notebooku od Chuwi hrne bleskurychle do předprodejů a pro zákazníky nabízí šanci získat velmi zajímavou slevu.

Chuwi LapBook Air je samozřejmě velmi ovlivněn designem tenkého MacBooku Air, jak ostatně napovídá hned i jeho označení. Ačkoliv má poměrně velký 14.1-palcový FullHD displej, tak se mu daří držet váhu na velmi slušných 1.3 kg a profil má v nejužším místě pouhých 6 mm. V Chuwi konečně vyslyšeli volání zákazníku po podsvícené klávesnici a ačkoliv hardware není úplně nejvýkonnější, tak nabídne solidní specifikace s Apollo Lake Celeronem N3450, 8 GB RAM a 128 GB SSD diskem. A i baterie s kapacitou 33.7 Wh slibuje velmi slušnou výdrž.

Můžete také získat příjemně tučný 50 dolarový slevový kupón jen za registraci k předobjednávce notebooku, což ukousne slušnou porci z oficiální ceny 429 dolarů. Na oficiálních stránkách Chuwi je také od včerejška i soutěž o kus zdarma, takže proč se nepokusit jeden vyhrát.