Další čtyř kamerový chytrý telefon na sebe nenechal dlouho čekat. Nedávno se objevily fotografie nového smartphonu Doogee Mix 2, od čínského výrobce Doogee.

Na uveřejněných fotografiích této novinky jsou vidět dvě přední kamery. Každá z nich nabídne jiný optický prvek. Hlavní přední kamera bude mít zásadní úlohu při pořizování selfie fotografií a ta druhá extra širokoúhlá by se měla využít pro seskupené selfie. Do budoucnosti uvidíme v čem všem budou výhodné dvě přední kamery.

Na zadní straně telefonu Doogee Mix 2 najdeme další dvě kamery, což už je dnes u telefonů s Androidem pomalu běžnou záležitostí. Můžeme předpokládat, že duální fotoaparát dodá možnost měnit fotografiím hloubku ostrosti.

Snímač otisků prstů najdeme taktéž na zadní straně telefonu. Je umístěn společně s duální kamerou v kovovém rámu. Tento designový prvek připomíná originál OnePlus One.

Zdá se, že mezi další specifikace Doogee Mix 2 bude patřit 5,99-palcový displej, procesor MediaTek Helio P25, 6-8 GB RAM, 128 GB vnitřní paměť a 3380 mAh baterie.

Doogee Mix 2

V současné době nevíme, kdy se telefon začne prodávat. Na další detaily si musíme zatím počkat.