Jen před pár dny jsme se dozvěděli, že Oukitel plánují vydat v brzké době dva telefony s infinity displejem v podobě modelů Oukitel Mix 2 a Oukite C8. Dnes pro vás máme první pohled na ten zajímavější z nich, protože oficiální video se pokouší porovnat design a vzhled Mix 2 s jiným Mix 2, samozřejmě originálu od Xiaomi.

Z videa je jasně patrné, že Oukitel Mix 2 vypadá opravdu jako dvojče kousku od Xiaomi a bude moct nabídnout 6-palcový displej s FullHD rozlišením a zcela identickým designem přední strany včetně umístění přední selfie kamery a blesku v pravém dolním rohu. Na první pohled vypadá telefon od Oukitelu jako mírně tenčí, ale musíme počkat na reálné rozměry abychom nespekulovali zbytečně. Oba telefony pak mají stejný lesklý vzhled, který je ale dosažen odlišnými metodami a materiály.

Na rozdíl od Xiaomi Mi Mix 2 má Oukitel Mix 2 duální zadní fotoaparát, konkrétně pak 16 Mpix + 2 Mpix rozlišení senzorů a 8 Mpix přední selfie kamerku. Čtečka otisků prstů pak má opět více či méně shodné umístění na zádech telefonu. Přesné hardwarové vybavení nového Oukitelu ještě nebylo zveřejněno, ale zhusta se odhaduje použití procesoru Mediatek Helio P25. Na zbytek si pak budeme muset ještě chvíli počkat.

This slideshow requires JavaScript.

Dnešek je také důležitým dnem pro další model od Oukitelu, protože jejich outdoorový odolný Oukitel K1000 Max právě dnes vstupuje do globálních předprodejů. Vybaven je 5,5-palcovým FullHD displejem, 10000 mAh kapacitou baterie nebo certifikací IP68, takže základ na každé dobrodružství je na světě. Další vybavení zahrnuje například 3 GB RAM, 32 GB ROM, osmi-jádrový procesor MT6753, 13 Mpix + 5 Mpix fotoaparáty, gyroskop nebo geomagnetický senzor. Oficiální cena je stanovena na 259.99 dolarů, ale v předprodejích na Gearbestu jej najdete za 199.99 dolarů. Dostanete se tam například přes oficiální webové stránky.