Bylo je otázkou času, kdy do bezrámečkového vlaku naskočí i Nubia. Je jasné, že jim to nemohlo trvat dlouho, přeci jen Nubia Z17 se již bezrámečkovosti velmi přiblížila. A nyní tady máme první pohled na Nubia NX595J, první opravdu bezrámečkový zázrak z dílny Nubia, připravený vzít útokem Mi Mix 2.

Zařízení sdílí podobné charakteristiky s vlajkovou lodí Samsungu S8, ale tím se dnes nebudeme zabývat. Včera se objevily tyto skvěle vypadající fotky, které ohromují minimálními horními a spodními rámečky o velikosti pouhých 3 mm, společně s úžasným displejem o velikosti 5,73 palce. Telefon má hliníkový rám, zakřivené sklo na všech stranách a samozřejmě ochranu Gorilla Glass 5.

Nubia NX595J

Model Nubia NX595J (což samozřejmě není oficiálním názvem, jen číslem modelu) přijde s duálním fotoaparátem doplněným dvěma LED blesky a čtečkou otisků prstů na zadní straně.

Zatím samozřejmě není nic potvrzeného, proto to berme s lehce rezervou, ale je třeba říct, že my v Gizchina.cz se na nový model od Nubie opravdu těšíme! A co vy?