Máme dobrou zprávu pro všechny fanoušky Xiaomi a zvláště pro ty, kteří se zálibně dívali na novinku Xiaomi Mi Max 2. Ti, kteří po tomto kousku zatoužili jistě ocení novou cenově dostupnější variantu, která bude odhalena 20. září/septembra. Nová verze má mít 4 GB RAM a 32 GB vnitřní paměť.

Společnost Xiaomi při oficiálním odhalení tohoto modelu Xiaomi Mi Max 2 nabídla dvě varianty:  4 GB RAM + 64 GB vnitřní paměť a 4 GB RAM + 128 GB. Nyní přichází další lákavá možnost jak získat tento líbivý model za lepší cenu. Tato nová varianta bude zatím dostupná pouze na stránkách Mi.com, Mi Home a Amazon India.

Xiaomi Mi Max 2

Specifikace

Jeho cena bude zřejmě zredukována asi na 202 dolarů. Pokud jde o další jeho specifikace, neexistují žádné jiné rozdíly mezi těmito třemi variantami kromě kapacity pamětí. To znamená, že nová verze Xiaomi Mi Max 2 s 32 GB vnitřní pamětí bude vybavena stejným výkonným procesorem Snapdragon 625 SoC. Dále bude mít duální SIM sloty, přičemž jeden ze slotů lze použít jako slot microSD (rozšiřitelný až na 256 GB). Na zadní straně najdete 12 MP hlavní kameru Sony IMX386 s LED bleskem a na přední straně 5MP selfie fotoaparát. Model Mi Max 2 je dodáván se systémem Android 7.1.1 a je k dispozici v matné černé barvě s povlakem odolným proti otiskům prstů.