O Ulefone T1 jsme u nás na Gizchina.cz již několik článku napsali, takže pravidelní čtenáři již pravděpodobně ví vše o tomto telefonu s Helio P25 a 6 GB RAM. To, co jste dosud nemohli vědět, je to, jak smartphone vypadá uvnitř. A tom je následující oficiální video.

Ještě než se pustíme do videa, je třeba říci, že T1 se zdá jako jeden z těch jednodušších smartphonů na rozebrání. Vše drží dohromady šrouby, takže je lze snadno odstranit a poté opět přišroubovat. Pokud jste tedy domácím kutilem a láká vás rozebírání telefonů, u Ulefone T1 byste si mohli bez obav vyhrát. Však se podívejte sami:

Rozebrání Ulefone T1 ve videu

Když si rychle připomeneme specifikace, tak T1 pohání procesor Mediatek Helio P25 o taktu 2,6 GHz, který dále doplňuje 6 GB paměti RAM a 64 GB interního úložiště, rozšiřitelného až na 256 GB díky slotu pro SD karty. Taktéž zde najdeme duální zadní kamerové kombo (16MP + 5MP) a 13MP přední selfie shooter.

Displej je pak 5,5 palcový FHD panel a telefon disponuje celokovovým designem. Nechybí přední čtečka otisků prstů a baterie má kapacitu 3680mAh s podporou rychlého nabíjení Pump Express+ 2.0. Jako OS je pak u Ulefone T1 použit Android 7.0 Nougat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.