Není tajemstvím, že v Gionee se už nějaký čas pracuje na novém modelu řady „M“ a oficiální představení tohoto telefonu by mělo proběhnout už příští týden. Ale už dnes se k nám s předstihem dostaly první snímky reálného kusu Gionee M7 a nutno konstatovat, že pod designové stránce je telefon opravdu povedený. A samozřejmě tématicky vše foceno firemním Gionee S10.

Fotografie pochází ze sociální sítě Weibo a máme možnost si telefon prohlédnout z obou stran. M7 bude mít jak je u značky zvykem velmi úzký profil, celokovové unibody tělo, duální fotoaparát na zádech a hned pod ním čtečku otisků prstů. Nedostalo se ale na hardwarová tlačítka pro Androidí ovládání, takže je vše řešeno softwarovou lištou. Displej bude pořádný macek se 6-palci úhlopříčky, rozlišením 2160 x 1080 pixelů a velmi úzkými rámečky.

Ani po stránce výkonu se nebude mít Gionee M7 za co stydět a jsme velmi zvědaví jak si nový procesor Mediatek Helio P30 povede v praxi. Doplní ho pak 6 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště a Android 7.1.1 Nougat jako operační systém. Prozatím však ani slovo o podrobnějších specifikacích fotoaparátu. Dočkat bychom se měli konkrétně na tiskové konferenci 25. září a snad i cena zůstane v lidových mezích.