Ohodnoťte článek

Možná jsem objevil Ameriku a vy všichni to již znáte, ale musím se přiznat, že je to prvně, co jsem zaregistroval, že existuje něco jako dual channel bezdrátová Bluetooth klávesnice. A tak mě to zaujalo, že o ní rovnou napíšu.

O co tedy jde? Jak naznačí onen dual channel, k této bezdrátové klávesnici můžete mít připojeny dvě zařízení najednou a pomocí jednoduchého tlačítka mezi nimi přepínat a psát jak potřebujete. Tento gadget má také sympatický žlábek, do kterého byste teoreticky měli umístit dvě zařízení, které by v něm měly bezpečně sedět. Jako například tablet se smartphonem, jak je naznačeno na obrázku pod tímto textem.

Klávesnice se k zařízením připojuje pomocí Blutooth 3.0 a její rozměry jsou 28,97 x 15,98 x 1,6 cm při váze 893 g. Integrovaná baterie má pak kapacitu 180mAh. Jelikož nám tato klávesnice padla do oka, rovnou jsme k ní poptali i slevový kupón ve tvaru STPA40, díky kterému ji můžete mít za 23 dolarů. Hledejte pod tímto odkazem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.