Dnes jsme se dočkali dalšího obrázku na kterém se údajně nachází vyobrazena nová Nokia 9, i když zdroj ani samotný vzhled příliš důvěry nevzbuzují. Takže se může klidně jednat o fake, ale pro klid duše a zajímavost se s vámi o tyto snímky samozřejmě musíme podělit. I v této otřesné „seniorské“ barevné verzi…

Informace a rendery pocházejí z jednoho Twitterového účtu a naznačovaly by použití 3D skla a zadní čtečky otisků prstů. Dále pak dvojice zadních fotoaparátů se senzory Sony IMX258 a hlavně zaobleným bezrámečkovým AMOLED displejem. No nevím, osobně se mi zdá design až nápadně podobný jiným modelům co už jsme měli v minulosti možnost vidět, takže dokud vše nebude černé na bílém tak bych na to moc nevsázel.

Podle již uniklých informací z benchmarku Geekbench by Nokia 9 měla mít displej s poměrem stran 18:9 a úhlopříčkou 5.2 nebo 5.3-palce, stejně jako procesor Snapdragon 835 a odolnou certifikaci IP68. Cena se odhaduje zhruba na 750 euro a měli bychom se už brzy dočkat oficiálního odhalení, aby už podobné spekulace a údajné snímky mohly být definitivně uloženy k ledu.