Jak se vám v obýváku zvyšuje počet rozmanitých technických zařízení a vychytávek, tak se také málem exponenciálně rozrůstá sbírka ovladačů hromadících se na stole nebo na gauči. Tak co takhle jedním tahem udělat většinu z nich zbytečnou a pořídit si multifunkční bezdrátovou klávesnici iPazzPort jako náhradu ? A vaše peněženka v podstatě ani nezapláče.

Klávesnice iPazzPort totiž může opravdu jednoduše zastat práci za celou legii jiných ovladačů, protože kromě logické možnosti používání jako klávesnice nahradí i TV ovladač, myš, gamepad a spoustu jiných. Je kompatibilní skoro se všemi systémy a jednoduché připojení přes Wi-Fi zvládne opravdu každý. Dosah by měl být zhruba 10 metrů a klávesnice je dodávaná s vlastní dobíjecí baterií.

Aby snad nehrozila nuda ani vizuálně tak máte možnost vybrat ze tří různých barevných podsvícení kláves a na výběr je také odlišné popsání kláves podle jazykových mutací, ale čeština mezi výběrem bohužel chybí. Na druhou stranu za 7.67 euro se jedná o koupi skutečně za hubičku, nabídku najdete na stránkách e-shopu Lightinthebox.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.