Telefony s displejem roztahujícím se přes celou plochu přední strany jsou současnou modlou a trendem , takže je jen logické, že se v dílnách a laboratořích Oukitelu pilně pracuje na dvou nových modelech právě s podobným Infinity displejem. V jednom případě by mělo jít o dobře vybaveného zástupce vyšší třídy a ve druhém pak o lehce dýchavičného ale po čertech levného šampióna pro skrblíky.

Určitě tím zajímavějším tak bude Oukitel Mix 2 se stejným 80 % poměrem displeje k tělu telefonu jako má originál Xiaomi Mi Mix 2 a stejně tak identickou lokaci předního fotoaparátu s bleskem v pravém dolním rohu. Mělo by jít o první Oukitel vůbec se 6 GB RAM a vše doplní 64 GB vnitřního úložiště a baterie s údajně výrazně vyšší kapacitou než protějšek od Xiaomi. A samozřejmě pak zcela jiné cenové zařazení, 299.99 dolarů vypadá přece jen lépe než 649.99 dolarů… Dočkat bychom se měli v průběhu října.

Pro všechny co mají hlouběji do kapsy pak bude Oukitel C8, který už se dokonce vyskytuje v nabídkách předprodejů některých e-shopů, nebo přímo na stránkách značky. Ten by pak měl nabídnout opravdu vše ultra levné zahrnující 5,5-palcový HD displej s poměrem stran 18:9, 2 GB RAM + 16 GB vnitřního úložiště, procesor MT6580A, 13 Mpix + 5 Mpix fotoaparáty, 3000 mAh vyměnitelná baterie a Android 7.0 OS. To vše za pouhých 59.99 dolarů, tedy zhruba hodnotu tužky s logem Applu.