Jak jistě víte, obří výstava Mobile World Congress Americas proběhla 12. – 14. září/septembra 2017 v Moscone Centre v San Franciscu. Akce přilákala více než 40 000 návštěvníků a 1 500 vystavovatelů z celého světa mobilního průmyslu a dalších.

A i některé čínské značky nemohly odolat pokušení, například zde byla možnost shlédnout nové modely Ulefone. Ti vystavili skoro celé aktuální portfolio včetně Armor 2, Power 2 nebo T1, ale také poprvé představili své nadcházející dva vlajkové modely.

Oba nové telefony budou vybaveny Full Screen displejem s poměrem stran 18:9, přičemž Ulefone Mix adoptuje bezrámečkový design, zatímco Ulefone F2S vypadá, že se shlédl v zakřiveném designu. Dvojité zadní kamerové kombo bude k dispozici u obou modelů a výrobce slibuje parádní poměr cena/výkon.

Zatím ani slovo o dalších specifikacích, na ty se budeme muset počkat, ale už teď jsme trochu zvědavi. A co vy? Jaké jsou vaše zkušenosti s modely Ulefone?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.