Když nevíte co vám doma chybí, podívejte se na čínské e-shopy. Tam se vždy najdou užitečné věci, ale i něco, co jste doposud ještě neviděli. Ale nemusíte se bát. Dnes to nebude nic extrémního. Tady jsou tři nové vychytávky z Číny a na konci článku banner s odkazem na ostatní.

  1. Pořádná selfie tyč
    Když si koupit selfie tyč tak pořádnou. Tahle je nejen kompaktního rozměru (15 cm), ale má v sobě 1200 mAh baterii, LED blesk a nechybí ani bluetooth pro propojení s mobilem. to všechno za cenu pod 14 USD (zde).
  2. Nabíjí celý kancl
    Jak zařídit nabíjení mobilu a tabletu pro celou rodinu a/nebo kancelář na jednom místě: Jednoduše  koupíte větší (bohužel i dražší) nabíječku, která má více USB portů. Tahle podporuje rychlé nabíjení (2.4 A) a má těch portů 8. Cena je 87,50 USD (zde)
  3. Udělejte si pořádek
    Praktický držák s háčky se výborně hodí do každé domácnosti. Tento se prodává ve více variantách a velikostech, a tak si stačí vybrat ten, který vyhovuje právě vám. Cena je lidová od 7,50 USD (zde). Jak se držák používá uvidíte ve videu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.