Odhalení nové generace jablečných produktů je obvykle červeným hadrem na marketingové týmy čínských výrobců telefonů a tak není velkým překvapením, že se hned po pár dnech proti závratně naceněnému iPhonu X vymezili v Meizu. Ostatně plánují uvést 20. září na trh svůj nový model, tak proč si nepřihřát polívčičku.

Tímto modelem bude levné Meizu M6 a z prvních předběžných informací to vypadá, že se o moc velkou evoluci od minulého modelu M5 opravdu jednat nebude. Skoro se dere na jazyk označení „identický“, protože se opět dočkáme 5,2-palcového displeje s HD rozlišením, procesoru MT6750, 3 GB RAM, 32 GB úložiště a pravděpodobně i čtečky otisků prstů zabudované v Home tlačítku. Pro našince je pak povzbudivý i fakt, že minulá generace měla kompletní podporu našich LTE pásem.

A marketingový tým z Meizu nám pěkně po lopatě servíruje informaci, že za cenu jednoho iPhone X si budete moct pořídit hezky kulatých 10 kusů Meizu M6, protože cena jednoho by se měla motat zhruba kolem 100 dolarů. Takže co myslíte ? Co se vyplatí víc ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.