Z Číny nepřichází jen přehršel čistě technických vychytávek a vymožeností, ale samozřejmě i kvanta oblečení, módních doplňků a příslušenství obecně. Sice je někdy dost kumšt odhadnout správně velikosti a kvalitu, ale pořád to často za tu cenu stojí za hřích. A dnes pro vás máme jeden zajímavý kousek v podobě batohu s USB portem a speciálním designem proti zlodějům.

Batoh je vyroben z polyesterového vlákna a jak můžete vidět na obrázku níže tak se rozepíná stranou nošenou přímo na zádech, takže opravdu příliš nehrozí ohrožení nějakým nenechavým chmatákem. Uvnitř se pak skrývá více než 10 kapes a úložných prostorů včetně speciálního chráněného místa na notebook. Batoh je také voděodolný a samozřejmě má nastavitelné popruhy. Zajímavostí je pak venkovní  USB port sloužící k nabíjení, stačí jen uvnitř připojit powerbanku.

K dostání je pak ve třech barevných variantách, tmavě šedé, světle šedé a fialové s naším kupónem CSTUSBP5 ho pořídíte za 19.99 dolarů na stránkách e-shopu Tomtop. Nabídka platí až do 30. září, takže pokud by se vám podobný kousek zamlouval, tak je dostatek času se rozhoupat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.