Chytré nositelnosti jsou v kurzu a pokud nechcete vypadat příliš futuristicky se zářícími chytrými hodinkami na všechny strany, tak je obvykle decentnější volbou chytrý náramek. Ten sice většinou postrádá ciferník, ale na druhou stranu bývá lehčí, kompaktnější a obecně vhodnější pro sportovní vyžití. A my pro vás dnes máme slevový kupón na jeden kousek od velké značky, konkrétně Lenovo HW02.

Tento chytrý náramek je opravdu lehký se 22g váhy a nabídne potu odolný řemínek ze speciální plastu s kovovou sponou. Energeticky nenáročný 0,42-palcový OLED displej s bezrámečkovým designem zvládne upozornit na veškeré notifikace včetně například zobrazení čísla volajícího. Uvnitř je pak zabudovaný senzor srdečního tepu a nabídne i sledování vašich sportovních aktivit, spánku, pohybu a spousty jiných věcí. Baterie s kapacitou 60 mAh vydrží minimálně na 5 dní používání a nemusíte se bát ani vystavení náramku extrémním teplotám a zacházení, je na to testován a uzpůsoben.

S naším kupónem v podobě STPB0022 máte možnost si tento chytrý náramek pořídit jen za pouhých 31.98 dolaru na stránkách e-shopu Cafago a nabídka platí až do 30. září.