Zástupci čínského výrobce Vivo se v posledních několika dnech poměrně rozpovídali a po předchozím potvrzení data odhalení své nové vlajkové lodi Vivo X20 (21. září/septembra) nově potvrdili i jednu z variant tohoto zařízení, která se bude jmenovat Vivo X20 Mars Edition.

A právě včera se objevila první série teaserů, které lákají na speciální, celočernou Mars Edition, která bude představena zároveň se standardní X20. Kromě toho, co vidíme v obrázcích, které se povalují okolo tohoto textu, zatím nejsou k dispozici žádné další informace o rozdílech, kterými by se nová verze Mars měla odlišovat od běžné (kromě černé barvy samozřejmě).

Vivo X20 Mars Edition

Nedávné pověsti naznačují, že Vivo X20 bude vybaveno procesorem Snapdragon 660, který doplní 6 GB RAM, baterie o kapacitě 3 500 mAh a 5,8-palcový displejem s rozlišením 2160 x 1080 pixelů.

Taktéž se dočkáme 24-megapixelového zadního fotoaparátu a druhéhu, taktéž 24-megapixelového selfie shooteru. Ten bude vybaven novou funkcí rozpoznávání obličeje, jménem Face Unlock a Vivo tvrdí, že telefon dokáže odemknout během 0,1s.