Společnost OnePlus aktuálně rozesílá pozvánky na speciální akci, která se bude konat 19. září/septembra v Paříži. Vzhledem k tomu, že pozvánka nese jméno francouzského designéra Castelbajac, zdá se, že čínská firma s ním spolupracuje speciální edici OnePlus 5.

A nebude to nic nového u OP. Po uvedení telefonu OnePlus 3T v loňském roce, společnost vydala na začátku tohoto roku speciální verzi smartphonu s názvem OnePlus 3T Colette Edition. Telefon v omezeném množství (250 kusů) byl k dispozici pouze prostřednictvím obchodů Colette. Nyní tedy zřejmě OnePlus chystá ve spolupráci s dalším francouzským designérem speciální edici OnePlus 5.

A dokonce již víme, jak by se partnerství s Jean-Charlesem De Castelbajacem mělo jmenovat. Údajně produkt/y (ve hře je i příslušenství) ponesou název Callection. Pokud se tedy bude jednat opět o speciální verzi OnePlus 5, je pravděpodobné, že bude k dispozici v omezeném množství a za vysokou cenu.

OnePlus 5 Special Edition

OnePlus 5 byl představen v červnu tohoto roku ve dvou barvách a to Midnight Black a Slate Grey. Je vybavený 5,5-palcovým AMOLED displejem s Full HD 1920 x 1080 rozlišením. Stejně jako většina vlajkových telefonů letošního roku jej pohání chipset Snapdragon 835 a je k dispozici ve verzí 6 GB RAM/64 GB ROM nebo 8 GB RAM/128 GB ROM. Baterie pak má kapacitu 3 300 mAh.

Naši kompletní recenzi OnePlus 5 od Zbyňka jste mohli přečíst zde.