Expanzivní plány čínského Leagoo zdaleka nekončí a evidentně to myslí s průnikem na globální trhy a hlavně globálního povědomí velmi vážně. Nedávno se stali sponzorem anglického fotbalového klubu Tottenham Hotspur a včera oznámili další odvážný krok, během veletrhu MWCA (Mobile World Congress America) v San Franciscu oznámí svůj nový bezrámečkový vlajkový model.

Vybrat si k tomuto oznámení americkou půdu a načasovat to původně na den vypuštění nové generace iPhonů to opravdu vyžaduje značnou odvahu a sebevědomí. Nakonec to ale vypadá, že odhalení bude až v průběhu kongresu (probíhajícím od 12. do 14. září), protože včera jsme se ničeho nového prozatím nedočkali. Proto můj popkulturní nadpis článku.

Podle oznámení na facebookovém profilu značky bude tento nový vlajkový model Leagoo 6-palcový displej s FullHD+ rozlišením a poměrem stran 18:9, dosud neodhalený osmi-jádrový procesor taktovaný na 2.6 GHz (osobně sázím na Helio P25), 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Měli bychom se také dočkat zadního duálního fotoaparátu z produkce Samsungu.

Tak co od nového Leagoo očekáváte ? A jak vidíte globální odvážné plány tohoto výrobce ? Komentáře pod článkem jsou vám plně k dispozici.