Budgetový AllCall Rio S, což je aktualizovaný, větší a výkonnější model oproti původnímu modelu AllCall Rio, je aktuálně v přípravě. Dnes jsme se dozvěděli další detaily, konkrétně o displeji, který je z produkce SHARPu. A tímto končí veškeré relevantní informace. Následující řádky ať čtou ti, kteří si chtějí názorně ukázat, jak funguje Cimrmanova metoda slepých uliček.

Kluci v AllCall zřejmě našli nějaký starý zapadlý telefon od VIVO a nenapadlo je nic jiného, než porovnat displej nadcházejícího Rio S s displejem na 5-palcovém telefonu VIVO. Jak je vidět na obrázku níže, moudří hoši našli hned první rozdíl ve velikosti obrazovky. Jak nečekané, protože AllCall Rio S má displej o velikosti 5,5 palce.

AllCall Rio S

IPS displej Rio S disponuje HD rozlišením, tedy 1280 x 720 a ve srovnání s displejem VIVO, který pravděpodobně není IPS, vypadá Rio S jasněji a má širší pozorovací úhly. Další šok.

Je jasné, že toto srovnání je naprosto nic neříkající a tento článek slouží jako ukázka až obsedantní touhy menších čínských výrobců poměřovat své výrobky s modely slavnějších značek. Inženýrům z AllCall budiž aspoň ke cti, že pro srovnání s Rio S nepoužili obvyklý iPhone. Marketing má přátelé různé formy a AllCall nám ukazuje, kudy cesta nevede.