Ještě nedávné bylo UMIDIGI Crystal korunním princem značky a čínský výrobce se snažil propagovat tento model kudy chodil. S nástupem nových kusů od UMIDIGI se po Crystal trochu slehla zem a na trh se dostal teprve nedávno poměrně v tichosti. Ale byla by škoda ho projít jen tak bez povšimnutí, zejména pokud máme k dispozici slevový kupón.

UMIDIGI Crystal je příslušníkem nové módní vlny levných čínských „bezrámečkových“ modelů inspirovaných Mi Mix, ale drží si alespoň obvyklejší poměr stran 16:9 u svého 5,5-palcového FullHD Sharp displeje. Může nabídnout kovový rám doplněný na obou stranách sklem s lumia efektem, procesor MT6750T, 4 GB RAM + 64 GB ROM (existuje i slabší 2GB+16GB verze), duální zadní 13Mpix + 5Mpix fotoaparát, 5 Mpix selfie kamerka, čtečka otisků prstů, 3000 mAh baterie, USB Type-C port, podpora dual SIM a Android 7.0 Nougat jako operační systém.

A s naším kupónem v podobě CSTUMCRT  e-shopu Tomtopmůžete tento parádně vypadající telefon sehnat za pouhých 155.99 dolarů na, samozřejmě ve zmíněné 4 GB + 64 GB verzi. Tak se na nabídku podívejte, možná vás osloví.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.