Včerejší vydání Xiaomi Mi Mix 2 opět otřáslo čínským mobilním trhem a dá se očekávat, že půjde pro mnohé menší značky o nový svatý grál bezrámečkovosti. Ale samozřejmě si tato akce žádá odpověď a například v Bluboo to vezmou pěkně od podlahy. Plánují výrazně vylepšené verze svých úspěšných modelů Bluboo S1 a Bluboo S8, aby byli připraveni na éru „bezrámečkovosti 2.0“.

Prvním pánem na holení bude Bluboo S8+, které bude pokračovat v krátké tradici 18:9 displejů, ale bude mít 6-palcovou HD obrazovku z produkce Sharpu. Co se týče výkonu tak telefon dostane do vínku 4 GB RAM + 64  GB ROM spolu se 3600 mAh baterií a 360 OS. Dá se očekávat i změny v oblasti procesoru a fotoaparátu, ale konkrétní detaily prozatím nebyla zveřejněny.

Ambicióznější Bluboo S2 bude mít také 6-palcový displej a poměr stran 18:9, ale jako bonus nabídne hned 4 fotoaparáty. Přední dvojice by měla mít 13 Mpix + 8 Mpix a používat senzor Sony IMX258, zadní pak 16 Mpix + 8 Mpix kombo a Sony IMX298. S vysokou pravděpodobností se také dočkáme optické čtečky otisků prstů a dokonce se údajně inženýři Bluboo pokouší o mýtické zabudování čtečky otisků do samotného displeje.

Určitě se vyplatí novinky z produkce Bluboo sledovat a my vás samozřejmě o všem budeme podrobně informovat jak se kde něco nového objeví. Samozřejmě můžete občas sami zabrousit na oficiální stránky značky, tím určitě také nic nezkazíte.