Včerejší vydání Xiaomi Mi Mix 2 opět otřáslo čínským mobilním trhem a dá se očekávat, že půjde pro mnohé menší značky o nový svatý grál bezrámečkovosti. Ale samozřejmě si tato akce žádá odpověď a například v Bluboo to vezmou pěkně od podlahy. Plánují výrazně vylepšené verze svých úspěšných modelů Bluboo S1 a Bluboo S8, aby byli připraveni na éru „bezrámečkovosti 2.0“.

Prvním pánem na holení bude Bluboo S8+, které bude pokračovat v krátké tradici 18:9 displejů, ale bude mít 6-palcovou HD obrazovku z produkce Sharpu. Co se týče výkonu tak telefon dostane do vínku 4 GB RAM + 64  GB ROM spolu se 3600 mAh baterií a 360 OS. Dá se očekávat i změny v oblasti procesoru a fotoaparátu, ale konkrétní detaily prozatím nebyla zveřejněny.

Ambicióznější Bluboo S2 bude mít také 6-palcový displej a poměr stran 18:9, ale jako bonus nabídne hned 4 fotoaparáty. Přední dvojice by měla mít 13 Mpix + 8 Mpix a používat senzor Sony IMX258, zadní pak 16 Mpix + 8 Mpix kombo a Sony IMX298. S vysokou pravděpodobností se také dočkáme optické čtečky otisků prstů a dokonce se údajně inženýři Bluboo pokouší o mýtické zabudování čtečky otisků do samotného displeje.

Určitě se vyplatí novinky z produkce Bluboo sledovat a my vás samozřejmě o všem budeme podrobně informovat jak se kde něco nového objeví. Samozřejmě můžete občas sami zabrousit na oficiální stránky značky, tím určitě také nic nezkazíte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.