Blackview A7 se objevil už koncem července a od té doby jeho prodejní čísla nejsou vůbec špatné. Telefon má ucházející design, duální zadní kamery a opravdu přívětivou cenu. Možná i proto se čínský výrobce Blackview rozhodl představit nástupce jménem Blackview A7 Pro, která už je nyní k dostání za 69,99 dolarů.

Dokonce pro nás i nachystali názornou video ukázku, kde jsou všechny rozdíly objasněny. Tak se na ni rovnou podívejme:

Ve videu se dozvíme, že Blackview A7 Pro je poháněn výkonnějším čtyřjádrovým procesorem Mediatek MT6737 o taktu 1,3 GHz, který doplní 2 GB paměti RAM a 16 GB interního úložiště. Displej nám zůstává stejný, ve velikosti 5 palců a s HD rozlišením.

Obě kamery dostaly také vylepšení, nyní mají vyšší rozlišení jsou to senzory od Sony. Hlavní zadní kamera je nyní 8MP v kombinaci se sekundárním 0.3MP pro vytváření fotografií s bokeh efektem. Na přední straně pak najdeme 5MP selfie kamerku.

Blackview A7 Pro

Blackview A7 Pro je vybaven baterií s kapacitou 2800mAh, mezi dalšími jmenujme Dual SIM se 4G konektivitou a Android 7.0 Nougat. Telefon pak bude k dispozici v barvách Champagne Gold, Chocolate Black, Cream White a Jelly Blue.

The Blackview A7 Pro je k dispozici od včerejšího dne za 69,99 dolarů na oficiálním Aliexpressu Blackview.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.