Díky tomu, že Samsung uvedl na trh model jménem S8, můžeme vidět spoustu čínský výrobců, kteří představili své vlastní modely jménem S8. Mezi ně patří i Homtom se svým Homtom S8.

Aktuálně tento výrobce přišel s odvážným tvrzením, že jejich S8 je nejlepší na trhu, i kvůli prvnímu 5,7-palcovému displeji s poměrem stran 18:9.

HomTom dále říká, že když v srpnu představili svůj model HomTom S8, ostatní čínští výrobci napodobili jejich krok a také uvedli modely se stejným názvem, aby zmátli zákazníky, kteří si chtěli koupit model od Homtomu. Trochu odvážné tvrzení, co říkáte?

Ale zpět ke S8 od Homtomu. Ten má opravdu slušný hardware, včetně 4GB RAM, 64GB interní paměti, HD displej a 16 megapixelový zadní fotoaparát od Sony.

Na telefonu běží Android 7.0, pohání jej chipset MediaTek MT6750T a stojí jen 169,99 dolarů. Pokud někoho S8 zaujalo, koupit jej může zde zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.