Oukitel poslední dobou doslova chrlí telefony s velkými bateriemi a další z řady – Oukitel K3, se právě dostává do nabídky předprodejů. V tomto případě se jedná o drobátko jiné zaměření telefonu než je u značky obvyklé a v Číně doufají v ulovení nějakých „business“ oveček. Kromě designu ale samozřejmě neodflákli ani baterii a opět by tak telefon měl vydržet pěkných pár hodin jak nás určitě přesvědčí dnešní video.

Pro začátek si připomeňme, že Oukitel K3 dostal do vínku baterii s kapacitou 6000 mAh a software telefonu by ještě měl být nádavkem údajně speciálně vyladěn k nízké spotřeby. Test proběhl na přehrávání filmu Captain America, samozřejmě na maximální jas a maximální hlasitost, aby telefon dostal zabrat. A výsledek ? Jak se můžete přesvědčit sami ve videu, tak to přehrání 2h16m dlouhého filmu klesla kapacita baterie o pouhých 15 %, což je jistě skvělý výsledek.

Oukitel K3 může nabídnou kromě zmíněné 6000 mAh baterie i slušnou hardwarovou výbavu. Jen namátkou můžeme zmínit 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, duální kamery (16 Mpix + 2 Mpix) vpředu i vzadu a Android 7.0 Nougat jako operační systém.

V předprodejích na oficiálních stránkách značky je Oukitel K3 k mání za slušných 139.99 dolaru, což vzhledem k výbavě telefonu rozhodně není špatné. Na stejných stránkách pak o tomto modelu naleznete více informací.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.