Pokud je dlouhá výdrž baterie pro vás důležitá a nechcete za telefon dát příliš mnoho peněz, tak se možná podívejte na aktuální nabídku na Ulefone Power 2 (naše recenze zde).

Ulefone Power 2 je aktualizovaná verze velmi úspěšného modelu Ulefone Power, který se objevil v loňském roce. Ulefone Power 2 byl aktualizován oproti původnímu telefonu skoro v každém aspektu a nyní je po omezenou dobu na oficiálním obchodu Ulefone u Gearbestu za speciální cenu.

V této flash sale můžete vidět, že cena za Ulefone Power 2 je pouhých 149,99 dolarů (pozor, v nabídce je záhadně dvakrát a jednou s vyšší cenou), což z něj dělá jeden z nejdostupnějších smartphonů s velkou baterií Android a jeho 4 denní výdrž by mohla být lákadlem pro vícero čtenářů.

ulefone power 2

Když si připomeneme specifikace, tak hlavně zde máme masivní baterie s kapacitou 6050 mAh, osmijádrový chipset MTK6750T, 4GB RAM, 64GB interního úložiště, 5,5-palcový FHD displej, čtečku otisků prstů, 13 megapixelovou přední kameru a 16 megapixelovou zadní.

Oficiální obchod Ulefone na shopu Gearbest tak včera zahájil prodej, který na omezenou dobu (a s omezeným počtem kusů) snižuje cenu na 149,99 dolarů. V nabídce jsou i další modely od Ulefone, například odolný Ulefone Amor 2 za 259,99 dolarů a Ulefone S8 Pro s duálním fotoaparátem za 85,99 dolarů. Však podívejte se sami.