Huawei se pilně připravuje na 16. října, kdy dojde k představení jejich dalších vlajkových lodí Mate 10 a Huawei Mate 10 Pro. Ty samozřejmě budou následovat trend Full screen displeje, který je určujícím letošnímu roku. Nyní se objevily dvě domnělé fotografie Huawei Mate 10 Pro, které ukazují jeho parádní design.

Poslední zprávy tvrdí, že Huawei Mate 10 bude mít normální displej, ale Mate 10 Pro bude vybaveno full screen displejem. Fotky, které zde vidíme, ukazují velmi tenké boční rámečky a ty horní a dolní také neudělají ostudu.

Mate 10 Pro

Na spodním rámečku můžeme vidět logo Huawei a na druhé fotce vidíme různé aplikace, kterými bude telefon vybaven. Berte však na vědomí, že zatím nemůžeme autenticitu těchto fotek nijak potvrdit.

Zatím víme, že Mate 10 bude mít přední Home tlačítko s čtečkou otisků prstů a Mate 10 Pro s bezrámečkovým designem bude mít čtečku otisků prstů na zadní straně. Mate 10 Pro by zřejmě mělo přijít s displejem o velikosti 6,3 palce s rozlišením 2 960 x 1 400 pixelů a poměrem stran 18:9. To Mate 10 by mělo mít displej velikosti 5,9-palců, stejně jako jeho předchůdce Mate 9.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.