Bezrámečkové celoobrazovkové displeje jsou teď už bez diskuze fenoménem dnešní mobilní doby a kdo nemá svůj vlastní model s těmito parametry jako by snad ani neexistoval. Do příchodu Xiaomi Mi Mix 2 se činili hlavně menší „bezejmenné“ čínské značky, ale vypadá to, že po Xiaomi se zapojí do bezrámečkové rulety i další velké jméno v podobě Meizu.

Na svět se totiž dostal první obrázek ukazující roh připravovaného telefonu od Meizu a tento telefon nazvaný mblue ZERO má světe div se opravdu bezrámečkový design. Samozřejmě jde pouze o odhalení jednoho rohu přístroje, takže je více než pravděpodobné, že Meizu zachovají větší, či menší dolní okraj displeje. Nasvědčují tomu veškeré informace a vyjádření představitelů firmy. protože hodlají zachovat čtečku otiskl prstů pod displejem.

Původně se sice viceprezident firmy Li Nan vyjádřil o celoobrazovkovém telefonu pochybně a dokonce se nechal slyšet, že podobné zařízení od Meizu v roce 2018 neuvidíme. Podle všeho to ale vypadá, že to asi nemyslel až tak vážně a dnes dokonce práce na bezrámečkovém mblu ZERO potvrdil prostřednictvím sociální sítě Weibo. Telefon by se po nedávné restrukturalizaci firmy měl zařadit pod hlavičku Blue Charm a budeme se na něj v příštím roce tedy těšit.