Elektrické koloběžky jsou evidentně na vzestupu popularity a poslední dobou se o rozruch v tomto odvětví starali hlavně Xiaomi se svým Mi Scooterem. Ale samozřejmě jsou k dostání i jiné značky a jednu takovou pro vás máme právě dnes, jedná se opět o skládací elektrickou koloběžku, model Next Drive ZA-012. Takže co takový stroj může nabídnout ?

Next Drive ZA-012 je koloběžka vyrobená kompletně z hliníkové slitiny a může se pochlubit i poměrně masivním stupátkem o velikosti 550 x 120 mm, takže moc nehrozí, že se na něj nohou netrefíte. Průměr koleček už taková sláva není a jde o malá 110 mm kola. Váha celé koloběžky je pak 9.5 kg.

Ježdění na ZA-012 je velmi jednoduché a nováček se nemusí obávat ani pádů. koloběžka má velmi bytelnou konstrukci a něco vydrží.  Není také problémem ji prostě složit a vzít do ruky jako zavazadlo, jak vidíte na obrázku níže. Stroj zvládne vyvinout rychlost až 23 km/h a poradí si až se 120 kg váhy majitele, brždění obstarají čelisťové brzdy. Bonusem je pak i vestavěné přední světlo.

Elektrickou koloběžku Next Drive ZA-012 pro vás dnes máme v nabídce e-shopu Lightinthebox za 230.03 euro a jak je u větších a dražších kusů z tohoto obchodu zvykem, tak se jedná o cenu konečnou protože nebudete platit žádné celní ani daňové doplatky.