Čínští Microwear jsou možná nováčky na trhu, ale z rukávu vysypali několik modelů poměrně rychle. Včera jsme vám představili chytré hodinky Microwear L1 a dnes se podíváme na chytrý náramek Microwear X2, který přichází s neotřelým designem, extrémní výdrží dosahující až 180 ve standby režimu a jak už nadpis napovídá, tak i spoustou funkcí.

Náramek disponuje certifikací IP68, takže vysoká míra voděodolnosti je tak zaručena a můžete jen tak bez obav nosit do deště, do sprchy, případně do bazénu pokud se rozhodnete si jít zaplavat. Sportovnímu využití se rozhodně meze nekladou.

Microwear X2 bude vybaven na dnešní dobu nadstandardní zásobou senzorů zahrnující monitoring srdečního tepu, krevního tlaku, okysličení  krve, kvality spánky a rozličných sportovních aktivit. Po spárování s vaším chytrým telefonem se samozřejmě dočkáte i podpory notifikací a podobných radostí.

Chytrý náramek s vámi bude komunikovat ve 170 různých jazycích a evidentně i jazykem lásky, protože je vybaven speciální detekcí sexuální aktivity a pohybu, takže se dočkáte i zaznamenání vašich intimních chvil. Microwear X2 se dokonce nebude bát ohodnotit váš výkon jedním ze tří hodnocení, což jistě mnoho jedinců škodolibě potěší.

Designově se náramek spíše přibližuje hodinkám díky kulatému displeji pokrytému 2.5D safírovým sklem se zrcadlovým efektem. Tělo je vyrobeno z leteckého kovu doplněného nano-vstřikovanými plasty. Pásek je vyroben ze silikonového gelu a jak vidíte na obrázku níže, tak by měl být teoreticky dokonce jedlý… V balení by měl být v červené i černé barvě, kdybyste se nemohli rozhodnout, který sníst dříve.

 

Více informací k náramku Microwear X2 naleznete na oficiálních stránkách výrobce a pokud byste snad preferovali decentněji vypadající chytré hodinky, tak se nabízí zvolit raději model Microwear H2. Na stránkách je k dispozici také soutěž, ve které můžete vyhrát další chytré hodinky Microwear H1, takže proč nepokusit paní štěstěnu.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.