Připoutejte se, podzimní slevy na Gearbestu právě odstartovaly ! Spolu s padajícím listím a pomalu se plížícím podzimem je čas i na pád cen a Gearbest jako obvykle se svými slevami nezklame. Autumn Bumper Harvest je první z plánovaných akcí na září a od včerejška tam můžete najít přehršel různých slev a nabídek.

Tentokráte nepůjde jen o obvyklé bleskové prodeje, ale dočkáme se široké škály speciálních slevových akcí a vychytávek. Takže máme skupinové slevy, náhodné balíčky s překvapením v rámci dané kategorie, ultra levné doplňky k objednávce už od 1.99 dolaru a mnoho dalšího. Jednoduše se v záplavě slev můžete i ztratit, takže opatrně, hlavně pro vaši peněženku. A určitě nezapomeňte i na slevové kupóny a extra ceny při placení přes Paypal.

Nemá smysl se přespříliš zbytečně vypisovat, nejlepší a nejjednodušší je se prostě zajít podívat přímo na oficiální web Gearbest podzimních slev a nechat vaši peněženku zaplakat. A samozřejmě tuto akcí nic nekončí, protože už 11. září se dočkáme další fáze se Sklizňovou párty.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.