Připoutejte se, podzimní slevy na Gearbestu právě odstartovaly ! Spolu s padajícím listím a pomalu se plížícím podzimem je čas i na pád cen a Gearbest jako obvykle se svými slevami nezklame. Autumn Bumper Harvest je první z plánovaných akcí na září a od včerejška tam můžete najít přehršel různých slev a nabídek.

Tentokráte nepůjde jen o obvyklé bleskové prodeje, ale dočkáme se široké škály speciálních slevových akcí a vychytávek. Takže máme skupinové slevy, náhodné balíčky s překvapením v rámci dané kategorie, ultra levné doplňky k objednávce už od 1.99 dolaru a mnoho dalšího. Jednoduše se v záplavě slev můžete i ztratit, takže opatrně, hlavně pro vaši peněženku. A určitě nezapomeňte i na slevové kupóny a extra ceny při placení přes Paypal.

Nemá smysl se přespříliš zbytečně vypisovat, nejlepší a nejjednodušší je se prostě zajít podívat přímo na oficiální web Gearbest podzimních slev a nechat vaši peněženku zaplakat. A samozřejmě tuto akcí nic nekončí, protože už 11. září se dočkáme další fáze se Sklizňovou párty.