Odolný Oukitel K10000 Max patří k nejočekávanějším outdoorovým kouskům přicházejícím na trhu, zejména díky velkým očekáváním spojeným s masivní 10000 mAh baterií. Výkon a hlavně výdrž této baterie už jsme měli možnost vidět a obdivovat u jiných Oukitelů řady „K“ a je tak jen logické očekávat podobné představení u této novinky. A dnešní video by nás o tom mělo přesvědčit.

Ve videu se máme možnost podívat jak Oukitel K10000 Max zvládne tříhodinový test složený z rozdílných úkonů rozdělených po půlhodinkách mezi : hraní MOBA hry, záznam videa, hlasový hovor přes WeChat, přehrávání videa, přehrávání hudby a streaming online videa. Výsledek tohoto testu je opravdu brutální, kapacita baterie klesla po třech hodinách o pouhých 5 %. Že by sliby o monstrózní výdrži a zhruba týdnu výdrže při průměrné zátěži nebyly jen reklamními slogany ?

Globální předprodeje pro Oukitel K10000 max odstartují 12. září a jak jsme se dozvěděli na oficiálních stránkách Oukitelu, tak je standardní cena nastavena na 249.99 dolaru. Ale díky 50 dolarovému slevovému kupónu pro předprodeje klesne na příjemnějších 199.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.