Čínský výrobce slibů jmeném Elephone pracuje na svém dalším modelu střední třídy jménem Elephone C8, telefonu, který bude vybaven rovnými čtyřmi kamerami. Dvě vepředu a dvě vzadu. Jako každý čínský výrobce, ani Elephone se nedokázal udržet a snaží se porovnat svůj produkt s iPhone 7 Plus. Tentokrát tvrdí, že Elephone C8 může pořizovat stejně dobré fotografie jako telefon s nakousnutým jablkem,

Jak můžete vidět na obrázku níže, Elephone C8 bude vybaven softwarem ArcSoft pro duální fotoaparáty. Tato společnost software na zpracování fotografií ve smartphonech vyvíjí od roku 2015, takže by mohli vědět, co dělají.

Bokeh efekt se jeví na fotce velmi dobře, barvy vypadají živě a dobře saturované a celkově fotografie nevypadá vůbec zle, vzhledem k předpokládané ceně telefonu, která by neměla být nijak výrazná.

Na náhledové fotce u tohoto článku tak také konečně můžeme vidět finální desing tohoto modelu, který i adoptoval aktuální trend poměru stran displeje 18:9.

Tak co, dáme další šanci Elephonu s jejich nadcházejícím Elephone C8?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.