Pokud hledáte telefon s reprezentativním zevnějškem, duálním fotoaparátem a dlouhou výdrží na baterii, pak pro vás možná dnes máme jednoho nadějného adepta. Co byste řekli na Doogee BL5000, telefon který má všechny výše zmíněné přednosti a navrch boduje i nízkou cenou ? Tak se na něj podívejte blíže.

Doogee BL5000 se může pochlubit designem vymykajícím se standardním normám, alespoň osmkrát zakřivené tělo využívající 3D leštění tomu napovídá. Vše pak drží pohromadě díky solidnímu kovovému rámu a celý design je tak opravdu pro fajnšmekry.

Co se týče specifikací, tak BL5000 může nabídnout procesor Mediatek MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 5,5-palcový displej s FullHD rozlišením, duální zadní 13 Mpix + 2 Mpix kamerové kombo s 2x optickým zoomem, 8 Mpix přední selfie kamerku, masivní 5050 mAh baterii, plné pokrytí českých LTE frekvencí a Android 7.0 Nougat jako OS.

A ta nízká cena ? Na e-shopu Lightinthebox je teď k mání za pouhých 126.60 euro a to je vzhledem k prémiovému vzhledu a slušným specifikacím velmi příjemná cena. Tak se to mrkněte, třeba vás zaujme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.