Společnost Blackview právě zveřejnila ukázky své žhavé novinky Blackview S8. Vypadá to, že tato vlajková loď bude mít čtyři kamery.

Každý rok se čínské společnosti předhánějí s vylepšením svých zařízení. Viděli jsme jak se postupně zvětšuje velikosti displeje, mizí rámečky, zlepšují se fotoaparáty, roste výkon a zvětšuje se RAM. A teď to vypadá, že Backview má v úmyslu nejen zmenšit velikost rámečků, ale i zdvojnásobit počet dostupných fotoaparátů na svém novém telefonu Blackview S8.

Společnost Blakview se podobně jako Samsung zaměřila na design plného displeje. Díky tomu bude obrazovka lépe využita a neovlivní to velikost zařízení. Očekáváme, že bude takovýchto telefonů z dílen čínských výrobců přibývat.

Blakview S8 však upoutal pozornost veřejnosti fotografiemi, které ho ukazují se čtyřmi kamerami. Duální zadní kamery se dnes stávají jakousi normou a přicházejí s nimi nejen vlajkové lodi, ale i levnější telefony. Dokonce některé telefony přicházejí s duální přední kamerou. Blakview S8 přichází s kombinací obou kamer duálních (přední i zadní) .

Video

Blackview S8 na sebe strhává pozornost duální zadní i duální přední kamerou. Díky tomu vypadá dost zajímavě. Tato novinka by měla přijít s 5,7-palcovým displejem s poměrem stran 18:9 a rozlišením 1440×720 pixelů. Dle posledních informací by ani cena neměla být příliš vysoká. Snad brzy uvidíme, co je tím myšleno. Na oficiálních stránkách společnosti můžete sledovat aktuální vývoj událostí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.