Xiaomi Mi 6 jsme se dočkali v dubnu letošního roku. Od jeho debutu uplynulo skoro půl roku a tak se není čemu divit, že se již rozjíždějí spekulace o jeho následníku Xiaomi Mi 7.

Včera se tak objevila na čínské sociální síti Weibo informace, že chipset Snapdragon 845 bude tím správným hnacím motorem nové vlajkové lodi Mi 7. A aby toho nebylo málo, tak prý přijde i s velkým 6-palcovým OLED displejem od společnosti Samsung. Co se týče očekávaného data představení Xiaomi Mi 7, tak to by mělo být v prvním čtvrtletí příštího roku. I když sice Mi 6 a Xiaomi Mi 5 byly na trh uvedeny v měsíci dubnu, tentokrát prý chce Xiaomi lehce zrychlit a dočkáme se jej někdy mezi lednem a březnem 2018.

xiaomi mi 7

Další skutečnosti, které byly naznačeny říkají, že Xiaomi Mi 7 dostane 6 GB a 8 GB RAM a opět i keramického těla. Jak bylo zmíněno výše, Mi 7 může přijít s obrovským displejem. Při současném trendu bychom se měli dočkat Fullscreen displeje, což znamená, že nebude mít dostatek místa pro přední čtečku otisků prstů. Ta by tak mohla být zabudována v displeji.

Je jasné, že Xiaomi Mi7 je ještě daleko před námi a proto všechny tyto informace musíme brát s obrovskou rezervou. Ale sledujte nás dále a mezitím nám můžete napsat do komentářů, jak by podle vás měl být vybaven model Mi 7.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.