Vypadá to, že společnost ZTE právě aktualizovala své portfolio cenově dostupných zařízení. Do rodiny „Blade“ přibyl nový člen ZTE Blade A2S – nástupce loňského modelu Blade A2.

Nový model přichází se zakřivenými zády pro lepší uchopení a manipulaci v ruce. Použitým materiálem je hliník, který zaručuje dlouhou životnost a lehkost telefonu. ZTE Blade A2S má 5,2-palcový full HD displej a uvnitř je poháněn osmi jádrovým procesorem MediaTek MT6753.

Navzdory velmi přijatelné ceně (107 dolarů) můžeme čekat 3 GB RAM a 32 GB vnitřní paměť s možností rozšíření pomocí hybridního slotu pro duální SIM kartu (nano). ZTE Blade A2S má 13 MPx hlavní zadní fotoaprát s LED bleskem a 5 MPx přední selfie kameru taktéž s bleskem.

Dále můžete očekávat 2540 mAh baterii, micro USB port pro nabíjení a přenos PC. Snímač otisků prstů je na zadní straně hned pod hlavní kamerou. S výběrem barvy telefonu to budete mít velmi jednoduché – přichází v jedné barevné variantě a sice stříbrné. Prodej ZTE Blade A2S začíná 8. září/ septembra s cenou 107 dolarů na JD.com.