Čínský výrobce telefonů Ulefone je již opravdu blízko k tomu, aby představil svůj zatím nejlepší přístroj, který opustil jejich továrny, jménem Ulefone MIX. Nikdo samozřejmě nezapírá silnou inspiraci úspěšným Xiaomi Mi MIX, ale na to se již dávno nehraje.

O tento telefonu jsme již před časem mohli slýchat jako o Ulefone F1, ale společnost změnila názor a smartphone se bude nazývat Ulefone MIX. Evidentně se jedná o marketingový tah a uvidíme, zda bude úspěšný.

Ulefone MIX bude tedy dalším bezrámečkovým telefonem, který se chystá na trh, bude vybaven velkým displejem na přední straně, který bude pokrývat většinu těla a čtečka otisků prstů bude těsně pod ním.

Render původního Ulefone F1

I když je oficiální představení za rohem, tak stále nemáme potvrzené kompletní specifikace, ale Ulefone tvrdí, že jej bude pohánět špičkový osmijádrový procesor se spoustou paměti RAM a velkým interním úložištěm.

Co si před tím představit bychom se měli dozvědět již v polovině září/septembra, kdy Ulefone MIX dorazí na trh. Mezitím nám můžete dát vědět v komentářích, jaké specifikace u Mixu od Ulefone čekáte vy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.