Řada telefonů Redmi z produkce Xiaomi patří bezesporu celosvětově mezi nejoblíbenější modely nižší a nižší střední třídy a v podstatě každý z nich se stal prodejním hitem. Zejména pro milovníky menších displejů jsou 5-palcové Redmi ideální a dnes pro vás máme poslední kousek v podobě Xiaomi Redmi 4X za velmi lákavou cenu.

Xiaomi Redmi 4X má jak již bylo zmíněno 5-palcový IPS displej s HD rozlišením, procesor Snapdragon 435, 3 GB RAM, 32 GB vnitřního úložiště, podporu dual SIM, 13 Mpix zadní fotoaparát s duálním LED bleskem, 5 Mpix selfie přední kamerku, kovové tělo, 4100 mAh kapacitu baterie, zadní čtečku otisků prstů a firemní MIUI jako operační systém. Bohužel zlevněná verze není mezinárodní Global, takže jí chybí jedno za našich LTE pásem, konkrétně 800 MHz. Ale pro někoho se i tak může jednat o skvělý telefon.

A teď k tomu veselejšímu. Na stránkách e-shopu Lightinthebox můžete momentálně najít zlatou verzi Xiaomi Redmi 4X za pouhých 92.10 euro, případně si můžete připlatit na 94.02 euro za černou variantu. Obchod nabízí i doručení bez dodatečných poplatků za celní a daňové odbavení, takže by cena teoreticky měla být konečná.