Ulefone Armor 2 je novinkový odolný telefon a už jsme viděli pár oficiálních zátěžových testů. Ale jak dobrá je jeho softwarová výbava? Pokud vás tato otázka trápí, pak právě pro vás zveřejnil Ulefone nejnovější video, které ukazuje něco, co Ulefone nazývá „Outdoor Toolbox“.

O co tedy jde? Jedná se o sadu nástrojů, které najdeme v hlavní outdoorové aplikaci. 13 nástrojů, abychom byli přesní. Od různých alarmů, které můžete použít v případě nouze, např. pulzujícího LED blesku a zvukového alarmu nebo displej blikající v různých barvách. Pak zde máme funkce, jako je kompas, tepová frekvence, měření výšky, lupa, krokoměr, olovnice, úhloměr, měřič tlaku a další. Však podívejte se sami na následující video:

Video: Co je Ulefone Armor 2 Outdoor Toolbox?

Když si pro nově příchozí připomeneme specifikace Ulefone Armor 2, tak vězme, že jej pohání výkonný osmijádrový procesor Helio P25 o taktu 2,6 GHz, který dále doplňuje masivních 6 GB RAM a 64 GB interního úložiště. Najdeme zde také pěknou kapacitu baterie 4700mAh s podporou rychlého nabíjení 9V/2A PE+ 2.0, 16MP zadní kameru a 13MP přední selfie shooter. FHD displej má velikost 5 palců a dočkáme se také 6 fyzických tlačítek na bocích telefonu pro rychlý přístup k některým aplikacím a funkcím.

Více informací o Ulefone Armor 2 je také na oficiálních stránkách a koho telefon zaujal, tak ten je samozřejmě již k dispozici na různých eshopech.