Od Xiaomi jsme zvyklí vídat všemožné produkty a jejich audio oddělení patří také k osvědčené kvalitě. Sluchátek z jejich produkce už jsme také měli možnost pěkných pár otestovat a pokud se nemýlím tak v podstatě nikdy nezklamaly. Navíc se často jedná o velmi cenově dostupné kousky a nejinak je tomu ani se sportovními Xiaomi Mi Wireless Bluetooth, pro které navíc dnes máme i slevový kupón.

Xiaomi Mi Wireless Bluetooth jsou jak již název napovídá bezdrátová Bluetooth sluchátka užívající BT 4.1 pro stabilní připojení. Jedná se o sportovní provedení špuntů s uchycením za uši, takže se ani při fyzické aktivitě nemusíte obávat, že vám spadnou. Vestavěný MEMS mikrofon umožní i funkci headsetu a na kabelu najdete dálkové ovládání. Sluchátka jsou voděodolné a hlavně potu-odolné s certifikací IPX4, jejich 110 mAh baterie pak vydrží až 7 hodin kontinuálního přehrávání hudby.

A náš dřívě zmíněný slevový kupón ? Inu tady ho máte, stačí na stránkách e-shopu Cafago zadat kód AGPA391, který vám obratem sníží cenu na příjemných 21.98 dolaru. Nabídka platí až do 15. září, takže proč si neudělat na začátek školního roku radost, že ?