Společnost Meiigoo se chystá vydat v průběhu září/ septembra svou novinku Meiigoo S8. Díky tomu se objevují různé upoutávky na tento model. Dnes máme pro vás video, které se snaží o srovnání zadního krytu telefonu Meiigoo S8 a Samsungu S8+.

Obě zařízení vypadají zezadu hodně podobně, jak sami můžete posoudit ve videu níže. Ale společnost Meiigoo tvrdí, že jejich design a textura je jedinečná a vynikající. Meiigoo S8 nabízí 3D zakřivené sklo na přední i zadní straně, kterého je dosaženo pomocí pokročilého ohýbacího procesu. Zakřivené hrany by tak měli podle výrobců zlepšit líbivost a taktéž pocit při uchopení tohoto smartphonu.

Video Meiigoo S8 versus Samsung S8+

Nový model S8 přichází s duální zadní kamerou. Vedle kamery je umístěn LED blesk. Podle posledních zpráv je to kombinace 13 MPx hlavní kamery Sony a 5 MPx snímače. Obě kamery společně spolupracují při vytváření bokeh efektu na fotografíích. Čtečka otisků prstů je umístěna pod kamerami.

Meiigoo S8 bude zapadat do trendu plného displeje s poměrem stran 18:9. Společnost Meiigoo slibuje, že tato novinka bude mít také skvělý hardware, ale na bližší informace si budeme muset ještě chvilku počkat. Pokud jste nedočkaví, můžete sledovat jejich oficiální stránky, kde získáte nejnovější informace z první ruky.