A je konec! Nebojte se,  nemyslíme náš seriál „Vychytávky z Číny“, ale letní prázdniny. I to je důvod proč kromě nákupů nezbytných propisek a sešitů koupit i něco pro radost. A ideálně za pár korun. Na to jsou čínské e-shopy jako stvořené, tak pojďme na to.

  1. Dítě v autě
    Mít své (nebo cizí) dítě pod dohledem v autě je někdy hodně těžké. Existuje však  jednoduché řešení s názvem zrcadlo na opěrku hlavy. Jelikož je univerzální, není problém ho uchytit do každého auta. Typů je více a tak vybíráme něco s otočnou hlavou a cenou kolem 15 USD (zde).
  2. Kontrola pneumatik
    Jdu kolem auta a sám nevím zda je ta pneumatika dost nafouknutá nebo ne. Tenhle problém vyřeší signalizační čepičky, které mají dokonce tři stupně signalizace a stojí jen 1.75 USD (zde). No nekupte to za tu cenu.
  3. Háčky
    Vím, že je to asi hlavně pro ženy a nás chlapy to zaujme jenom funkčností, ale za 2,50 USD (zde) to potěší i vaše děti. Jde o jednu jednoduché háčky na klíče, nebo cokoliv jiného,  ve tvaru deštníku. V balení jsou jenom tři kusy, tak si kupte rovnou šest, ať to nějak vypadá.

Bonusová vychytávka:
Chcete se zalíbit své vyvolené? Nebo ji potěšit? Není nic lepšího než perlový náhrdelník, tedy doslova a jednou perlou…  Co na tom že je to fake za 1 USD (zde)…