Soudruzi v Maze jsou opravdu úderníci, protože krátce po vydání novinkového kusu Maze Alpha už pilně pracují na dalším telefonu k ovládnutí světového trhu. Tedy tak by to alespoň teoreticky mělo vypadat, pokud věříme slovům o „prémiovém telefonu“ Z průvodního videa se toho sice nedá příliš mnoho vyčíst, ale nějaký obrázek si o Maze Comet přece jen udělat můžeme.

Zmíněný prémiový vzhled Maze Comet by měl být zejména díky zpracování zad telefonu, které by měly být pokryty jemnou telecí kůží k lepšímu úchopu a odolnosti proti poškrábání. Rám telefonu by pak měl být vyroben z odolné zinkové slitiny a jak je v poslední době v Číně zvykem, tak bude mít displej telefonu poměr stran 18:9. Inu proč ne.

Zbytek specifikací je prozatím jen velmi zběžně zmíněn a načrtnut, osmi-jádrový procesor Mediateku může být skoro cokoliv a u 5.7-palcového Incell displeje není ani slovo o použitém rozlišení. Alespoň známe předpokládanou kapacitu baterie 4000 mAh, použití USB Type-C portu a o koženo-kovovém zpracování již byla řeč. Maze Comet by měl být k mání v tmavě modré barevné variantě a na vše ostatní včetně data vydání a ceny si budeme muset počkat.

Prozatím tak můžeme jen sledovat oficiální stránky značky a čekat, kdy se na nich objeví něco více detailního o tomto telefonu. Nebo pokud nutně musíte mít telefon od Maze hned teď, tak si můžete pořídit Maze Alpha se 6 GB RAM, který je momentálně na Gearbestu k mání za 209.99 dolarů.