Malinký DJI Spark je opravdu nejmenším z rozsáhlé rodiny „nabušených“ létavců z produkce DJI a jeho rozměry ho bezesporu opravňují nosit přídomek kapesní. Jak je u značky zvykem, tak se nejedná zrovna o laciný kousek a tak si každá slevová akce zaslouží pozornost. Už jsme v minulosti několik akcí na tento dron měli a dnes přidáme další z e-shopu Tomtop na verzi s přibaleným dálkovým ovládáním.

DJI Spark je opravdu velmi malý a skladný dron vážící pouhých 300 g, ale to neznamená, že není stejně jako větší sourozenci nabitý pokročilým hardwarem a funkcemi. Ke snímání má například 1/2.3-palcový CMOS senzor s 12 MPix rozlišením schopný snímat FullHD video se 30 fps a díky 2-osému gimbalu je postaráno i o perfektní stabilizaci. Dron vydrží ve vzduchu na jedno nabití velmi slušných 16 minut a s použitím ovladače se dosah kontroly natáhne až na 2 km.

Dále je pak vybaven navigací GPS + Glonass, díky které není problémem bezpečný návrat na místo vzletu s funkcí Return to Home a firemní DJI GEO systém se postará o aktuální informace o nebezpečných nebo zakázaných lokalitách k létání. Spark je opravdu našlapán funkcemi ze kterých si dovolím zmínit například Follow Me, ovládání gesty rukou nebo systém na detekci a vyhýbání se překážkám.

S naším dnešním slevovým kupónem CSTRM0070 v hodnotě 80 dolarů můžete až do konce září koupit tento skvělý dron za 579.99 dolarů. Znovu podotýkám, že se jedná o verzi DJI Spark s přibaleným dálkovým ovládáním, takže nejde jen o samotný „holý“ dron. A jak už je u Tomtopu a podobných nabídek zvykem, tak si evropský zákazník nemusí lámat hlavu s DPH a celními poplatky, protože obchod slibuje vše zařídit na vlastní náklady. Cena je tak opravdu konečná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.