Z dílny čínských Bluboo jsme se nedávno dočkali modelu Bluboo S8 a první zpětná vazba od prvních zákazníků není rozhodně špatná. Telefony s poměrem stran 18:9 prostě momentálně mají u čínských výrobců zelenou a ti je sekají jako Baťa cvičky. A ani Bluboo evidentně ještě zdaleka nejsou hotoví, protože jedna verze telefonu by přece byla málo a tak už je v plánech i Bluboo S8+ s větším displejem.

Bluboo S8+ bude samozřejmě pokračovat ve zmíněném trendu poměru stran displeje 18:9, ale displej samotný nám nabobtná z 5,7-palcového na 6-palcový kousek od Sharpu s HD rozlišením. Dále se pak dočkáme 6 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště, 3600 mAh kapacity baterie a osvědčeného operačního systému 360 OS. Vylepšení by měl dočkat procesor i fotoaparát, ale na konkrétní detaily si budeme muset ještě chvíli počkat.

Vydání Bluboo S8+ se očekává někdy v průběhu října a prozatím nebyla potvrzena ani předpokládaní cena tohoto telefonu. Ale ani v září nebudou fanoušci značky ochuzeni o nový model, protože by měl světlo světa spatřit levnější Bluboo S8 Lite. Pro veškeré informace se určitě vyplatí sledovat oficiální webové stránky značky, nebo se prostě spolehnout na nás, protože my tak učiníme za vás.