Ulefone T1 je nejnovějším zařízením od čínského výrobce Ulefone, které je teď v prodeji. Telefon se může pochlubit výkonným procesorem Mediatek Helio P25, 6 GB RAM a zadní duální kamerou 16 MPx + 5 MPx.

Ulefone T1 běží na systému Android 7.0 Nougat a snaží se poskytnout opravdu širokou podporu 4 G LTE sítě s 25 frekvenčními pásmy o 5 typech.

Výrobci jsou zjevně hrdí na zadní duální kameru tohoto smartphonu a tak připravili videoukázku její kvality. Fotografie se zdají být čisté a v dobrých barvách, otázkou je, jak by si fotoaparát poradil s kontrastnější scénou v exteriéru. Co se týče bokeh efektu na pořízených obrázcích, tak se blíží fotografiím pořízeným pomocí DSLR, ale pouze u makro snímků. Však sami posuďte kvalitu fotoaparátu díky videu níže.

Video

Kromě duální kamery je Ulefone T1 vybaven osmi jádrovým procesorem Mediatek Helio P25 s frekvencí 2.6GHz, 6 GB RAM, 64 GB vnitřní pamětí s možností rozšíření až na 256 GB a 13 MPx předním fotoaparátem s měkkým světlem. Dále má 5,5-palcový FHD displej, snímač otisků prstů na přední straně, gyroskop a 3680 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení PE+2.0. Tělo je vyrobeno z CNC zpracovaného kovu.

Další informace o Ulefone T1 najdete na oficiálních stránkách společnosti Ulefone. V současné době můžete získat Ulefone T1 za pouhých 199,79 dolarů na AliExpressu.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.