Pokud toužíte po odolném telefonu a chcete, alespoň trochu ušetřit, máme tu pro vás skvělou zprávu. Ulefone Armor 2 je teď ke koupi s cenovkou 239,99 dolarů, což je o 20 dolarů méně než je obvykle.

I když je konstrukčně telefon zaměřen na jeho odolnost, uživatelé by jistě ocenili i výkonnost. O tu by se měl postarat procesor Mediatek Helio P25 s frekvencí 2.5 Ghz. Telefon je vybaven 6 GB RAM, což je velice dobré. Taková paměť je vidět spíše u vlajkových lodí. Mezi další specifikace patří 64 GB vnitřní paměť, NFC, 16 MPx zadní kamera13 MPx přední kamera, velká kapacita baterie 4700 mAh a rychlé nabíjení.

Ve videu níže můžete sledovat různé situace, kterým byl telefon vystaven přímo v terénu, takže situacím, které se teoreticky mohou stát. Koukněte se na video a sami posuďte jak na tom Ulefone Armor 2 je.

Video

Telefon je umístěn v TPU krytu, který je složen z vyztuženého skleněného vlákna, polykarbonátu a kovu. Tato kombinace zaručuje pevnost a lehkost zároveň. Displej je pak chráněn již postarším Corning Gorilla Glass 3 (tady to chce změnu!).

Obvykle se Ulefone Armor 2 prodává za 259,99 dolarů. Příští týden jej však lze v e-shopu Aliexpress zakoupit za 239,99 dolarů. Není to o moc nižší cena, ale lepší než žádná sleva. O Ulefone Armor 2 se můžete více dozvědět na jejich oficiálních stránkách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.